HAKKIMIZDA
Umut Pen Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri

Uzun yıllar Almanya’da edindiğim bilgi ve tecrübelerimi ülkemizle paylaşmak için 1985 yılında temelleri atılmış Kementler Alüminyum ’da İzzet Kement ile birlikte 1988 yılında bu sektörde ki uzun soluklu yolculuğuma başladım.

Şahıs firması olarak faaliyetlerini devam ettiren firmamız ilk olarak 1990 yılında sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Plastik Kapı ve Pencere sektörüne geçiş yaptı. Ürün yelpazesini sürekli genişleten ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gelecek yıllarda sektöre liderlik edeceği ilk adımları atmış oldu.

1 Mart 1993 yılında isim değişikliğine giderek Enis Şanlı ve Yücer Güçlü ortaklığın da müşterilerimize Umut İnşaat PVC. Doğ. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında PİMAPEN markası ile hizmet vermeye başladık. Şirketimiz nüfusun ve dolaysıyla konut ihtiyaçların artmaya başlaması ve ölçek ekonomilerinin oluşması ile birlikte, inşaat sektörünün bütünü ile beraber gelişmeye başlayan Türk Kapı ve Pencere sektörün de yeni doğan ihtiyaçları karşılamak için radikal kararlar alma ihtiyacı doğunca, bugüne kadar binlerce projeye imza atmış olan firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet ve yüksek kaliteyi sunmak için bünyesine kattığı mühendis, mimar ve uzman eleman kadrosu ile gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, ülke ekonomisine de daha fazla katkı sağlamak için 1990’dan beri edindiği tecrübelerini ileriki yıllara taşıyarak müşterilerine her zaman hizmet etmek için Enis Şanlı tarafından 2019 yılında UMUTPEN PENCERE SİSTEMLERİ firması kurulmuştur. Firmamız müşterilerimize en kaliteli çözümler ile hizmet etmekten büyük gurur duymaktadır.

UMUTPEN PENCERE SİSTEMLERİ 1990’dan beri gelen 30 yıllık tecrübesini Alman REHAU kalitesiyle birleştirerek sektörde öncü firma olma yolunda ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini öncelikli kendine ilke edinmiş bir kurumsal firma olarak yoluna devam etmektedir.